خرید گواهینامه امنیتی SSL از شرکت RapidSSL

اس اس ال ارزان RapidSSL , اس اس ال رپید اس‌اس‌ال , RapidSSL SSL , گواهینامه امنیتی RapidSSL , گواهینامه اس اس ال ارزان

معرفی RapidSSL

شرکت کومودو Comodo بزرگترین صادر کننده گواهینامه امنیتی SSL در جهان می‌باشد.

این شرکت راه‌حل‌های امنیتی عالی برای انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ ارائه می‌کند. گواهینامه امنیتی SSL کومودو دارای رمزنگاری ۲۵۶ بیتی است که توسط تمامی مرورگرها به عنوان SSL قابل اعتماد شناخته می‌شود.

انواع گواهینامه‌های امنیتی SSL کومودو در سرور اس‌اس‌ال از سالیانه ۷۹٬۰۰۰ تومان قابل ارائه می‌باشد.

برای خرید این گواهینامه امنیتی، پس از مراجعه به صفحه نخست، از لیست گواهینامه‌ها، گزینه Comodo را انتخاب نمایید، سپس بر اساس نیاز خود نوع گواهینامه را انتخاب و اقدام به خرید و فعال‌سازی آنلاین نمایید.

انواع گواهینامه‌های امنیتی RapidSSL

گواهینامه‌های امنیتی SSL شرکت RapidSSL دارای انواع مختلفی می‌باشد که در ذیل چند مورد از آن‌ها ذکر شده است.

PositiveSSL
EssentialSSL
PossitiveSSL Multi-Domain
InstantSSL
InstantSSL Pro
PremiumSSL
Multi-Domain SSL
Unified Communications
PossitiveSSL Wildcard
EssentialSSL Wildcard
PremiumSSL Wildcard
EV SSL
EV SGC SSL

در صفحه اصلی سرور اس‌اس‌ال، امکان مشاهده امکانات هر کدام از انواع گواهینامه‌های امنیتی SSL ذکر شده شامل صادر کننده، نوع (شخصی، شرکتی و سازمانی)، پشتیبانی از دامنه‌ و ساب‌دامنه و ضمانت هر SSL مقدور می‌باشد.

چرا گواهینامه امنیتی RapidSSL

رتبه‌بندی گوگل

طبق آخرین اعلام گوگل، مبنی بر افزایش رتبه و اعتبار سایت‌هایی که دارای گواهینامه معتبر SSL می‌باشند، یا به عبارتی آدرس آن‌‌ها بصورت HTTPS می‌باشد، توصیه سرور اس‌اس‌ال برای دریافت رتبه بهتر در نتایج گوگل استفاده از گواهینامه معتبر امنیتی SSL می‌باشد. فعال بودن SSL بر روی سایت شما، علاوه بر حس اعتماد به مشتری باعث افزایش ROI (بازگشت سرمایه‌گذاری) شما نیز می‌شود.

Re-Issue رایگان

بر روی تمامی گواهینامه‌های امنیتی SSL ارائه شده از شرکت RapidSSL توسط سرور اس‌اس‌ال، امکان Re-Issue بصورت رایگان مقدور می‌باشد. در صورت از بین رفتن کلید خصوصی، حذف سرور و یا انتقال سایت به سرور دیگر، شما می‌توانید گواهینامه امنیتی SSL خود را بصورت رایگان مجدداً صادر نمایید.

سازگاری مرورگرها

گواهینامه امنیتی SSL شرکت RapidSSL دارای سازگاری پشتیبانی از بیش از ۹۹٪ از مرورگرهای موبایل و دسکتاپ می‌باشد. بنابراین بیشتر مرورگرها گواهینامه امنیتی root رپید اس‌اس‌ال را تشخیص می‌دهند.
مشتریان هرگز با هشدار SSL روبرو نخواهند شد و شما می‌توانید از تجربه داشتن گواهینامه SSL معتبر بر روی وبسایت خود لذت ببرید.

رمزگذاری قوی

گواهینامه‌های امنیتی SSL صادر شده توسط شرکت RapidSSL دارای رمزنگاری ۲۵۶ بیتی می‌باشند که باعث جلوگیری از نفوذ به تبادلات آنلاین بین وب‌سایت و کاربران می‌شود.

نماد اعتماد RapidSSL

نماد اعتماد گواهینامه امنیتی SSL رپید اس‌اس‌ال، به مشتریان و بازدیدکنندگان وب‌سایت شما این اطمینان را می‌دهد که وب‌سایت شما توسط صادر کننده RapidSSL تایید شده است.
این نماد اطمینان بصورت آنلاین پردازش می‌شود و می‌توانید در هر صفحه از وب‌سایت خود جهت اعتماد مشتریان و بازدیدکنندگان خود قرار دهید.

ای‌نماد دو ستاره

با توجه به قوانین دریافت نماد الکترونیکی، جهت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (eNamad) نیازمند نصب گواهینامه امنیتی SSL بر روی وب‌سایت شما می‌باشد. وزارت صنعت، معدن و تجارت الکترونیک ایران داشتن گواهینامه امنیتی اس‌اس‌ال را به جهت امنیت بخشیدن به بستر انتقال اطلاعات میان سایت و بازدیدکنندگان را الزامی دانسته است.

مشتریان

4077

تعداد مشتریان عضو پرتال کاربران

گواهینامه

4660

تعداد گواهینامه های فعال شده برای مشتریان