خرید گواهینامه امنیتی SSL از شرکت GeoTrust

اس اس ال ارزان GeoTrust , اس اس ال جئو تراست , GeoTrust SSL , گواهینامه امنیتی GeoTrust , گواهینامه اس اس ال ارزان

معرفی GeoTrust

جئو تراست GeoTrust یک نام مشهور در صنعت ارائه انواع خدمات گواهینامه‌های امنیتی SSL می‌باشد. گواهینامه امنیتی SSL با رمزنگاری ۲۵۶ بیتی یک لایه قوی بین مروگر وب و سرور ایجاد می‌کند، بنابراین مهاجمان قادر به شناسایی و رمزگشایی اطلاعات تبادل شده بین مرورگر (کاربر) و سرور نخواهند بود.

برند GeoTrust یک گواهینامه معتبر جهانی SSL در فروش گواهینامه‌های دیجیتال است که به بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ مشتری از بیش از ۱۵۰ کشور جهان به عنوان نام تجاری گواهینامه SSL خدمات ارائه می‌دهد.
GeoTrust نیازهای امنیتی هر نوع سازمان با بهترین هزینه را برآورده می‌‌کند.

گواهینامه‌های امنیتی اس‌اس‌ال GeoTrust، یک رمزنگاری قوی جهت معاملات آنلاین شما در محیطی امن فراهم می‌کند. این گواهینامه با توجه به کم‌هزینه بودن و رمزنگاری قوی در میان مشتریان معروفیت زیادی دارد.

انواع گواهینامه‌های امنیتی GeoTrust

گواهینامه‌های امنیتی SSL شرکت GeoTrust دارای انواع مختلفی می‌باشد که در ذیل چند مورد از آن‌ها ذکر شده است.

PositiveSSL
EssentialSSL
PossitiveSSL Multi-Domain
InstantSSL
InstantSSL Pro
PremiumSSL
Multi-Domain SSL
Unified Communications
PossitiveSSL Wildcard
EssentialSSL Wildcard
PremiumSSL Wildcard
EV SSL
EV SGC SSL

در صفحه اصلی سرور اس‌اس‌ال، امکان مشاهده امکانات هر کدام از انواع گواهینامه‌های امنیتی SSL ذکر شده شامل صادر کننده، نوع (شخصی، شرکتی و سازمانی)، پشتیبانی از دامنه‌ و ساب‌دامنه و ضمانت هر SSL مقدور می‌باشد.

چرا گواهینامه امنیتی GeoTrust

رتبه‌بندی گوگل

طبق آخرین اعلام گوگل، مبنی بر افزایش رتبه و اعتبار سایت‌هایی که دارای گواهینامه معتبر SSL می‌باشند، یا به عبارتی آدرس آن‌‌ها بصورت HTTPS می‌باشد، توصیه سرور اس‌اس‌ال برای دریافت رتبه بهتر در نتایج گوگل استفاده از گواهینامه معتبر امنیتی SSL می‌باشد. فعال بودن SSL بر روی سایت شما، علاوه بر حس اعتماد به مشتری باعث افزایش ROI (بازگشت سرمایه‌گذاری) شما نیز می‌شود.

Re-Issue رایگان

بر روی تمامی گواهینامه‌های امنیتی SSL ارائه شده از شرکت GeoTrust توسط سرور اس‌اس‌ال، امکان Re-Issue بصورت رایگان مقدور می‌باشد. در صورت از بین رفتن کلید خصوصی، حذف سرور و یا انتقال سایت به سرور دیگر، شما می‌توانید گواهینامه امنیتی SSL خود را بصورت رایگان مجدداً صادر نمایید.

سازگاری مرورگرها

گواهینامه امنیتی SSL شرکت GeoTrust دارای سازگاری پشتیبانی از بیش از ۹۹٪ از مرورگرهای موبایل و دسکتاپ می‌باشد. بنابراین بیشتر مرورگرها گواهینامه امنیتی root جئوتراست را تشخیص می‌دهند.
مشتریان هرگز با هشدار SSL روبرو نخواهند شد و شما می‌توانید از تجربه داشتن گواهینامه SSL معتبر بر روی وبسایت خود لذت ببرید.

رمزگذاری قوی

گواهینامه‌های امنیتی SSL صادر شده توسط شرکت GeoTrust دارای رمزنگاری ۲۵۶ بیتی می‌باشند که باعث جلوگیری از نفوذ به تبادلات آنلاین بین وب‌سایت و کاربران می‌شود.

نماد اعتماد GeoTrust

نماد اعتماد گواهینامه امنیتی SSL جئوتراست، به مشتریان و بازدیدکنندگان وب‌سایت شما این اطمینان را می‌دهد که وب‌سایت شما توسط صادر کننده GeoTrust تایید شده است.
این نماد اطمینان بصورت آنلاین پردازش می‌شود و می‌توانید در هر صفحه از وب‌سایت خود جهت اعتماد مشتریان و بازدیدکنندگان خود قرار دهید.

ای‌نماد دو ستاره

با توجه به قوانین دریافت نماد الکترونیکی، جهت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (eNamad) نیازمند نصب گواهینامه امنیتی SSL بر روی وب‌سایت شما می‌باشد. وزارت صنعت، معدن و تجارت الکترونیک ایران داشتن گواهینامه امنیتی اس‌اس‌ال را به جهت امنیت بخشیدن به بستر انتقال اطلاعات میان سایت و بازدیدکنندگان را الزامی دانسته است.

مشتریان

4088

تعداد مشتریان عضو پرتال کاربران

گواهینامه

4662

تعداد گواهینامه های فعال شده برای مشتریان